Start  / Oferta

Oferta

Piece Atmosferyczne

Seria poziomych i pionowych pieców atmosferycznych występujących w kilku odmianach różniących się między sobą budową oraz przeznaczeniem technologicznym. Między innymi: piece z atmosferą ochronną, nawęglającą lub bez atmosfery, piece atmosferyczne poziome i pionowe z wymuszonym nagrzewem konwekcyjnym.

Myjki Przemysłowe

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku, AMP zaprojektowało i wykonało myjkę przemysłową, w której jako medium myjące zastosowano bromek n-propylu, dostępny na rynku pod handlową nazwą EnSolv.

Technologia PVD, CVD

AMP patrzy daleko w przyszłość wdrażając nowe technologie oraz urządzenia. Jednym z takich urządzeń jest piec przemysłowy do produkcji grafitu pirolitycznego (PG i HOPG) i powłok z grafitu pirolitycznego.

Technologia SINTER i SINTER - HIP

W piecach próżniowych przeznaczonych do technologii spiekania można prowadzić trzy procesy technologiczne w jednym cyklu. W pierwszym etapie następuje proces odparafinowania detali, a następnie spiekanie w wysokiej temperaturze.

Modernizacja Pieców

AMP realizuje kompleksowe remonty i modernizacje urządzeń do obróbki cieplnej metali. Oferujemy różne pakiety izolacji komór grzejnych w zależności od wymaganych warunków procesu i technologii stosowanej przez użytkownika.

Części Zamienne

AMP oferuje szeroką gamę części zamiennych dla urządzeń do obróbki cieplnej i cieplno-chemicznej. Oferowane części zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów i cechuje je długa żywotność.

Kontakt

AMP Sp. z o.o.
ul. Dąbrowskiego 41B/203

65-021 ZIELONA GÓRA

Adres do korespondencji i dostaw:
Chociule 36D, 66-200 Świebodzin, POLAND

Hartownia - Zakład Usługowy AMP

Chociule 36D, 66-200 Świebodzin, POLAND

www.obrobkacieplna.eu

Tel. 

Sekretariat:  +48 68 382 26 44,

                   +48 68 382 26 48

Zaopatrzenie: + 48 68 382 26 40

e-mail:

 biuro@amphtt.com

Lokalizacja

Siedziba AMP Sp. z o.o.

Programy unijne