Start  / SERWISANT

SERWISANT

AMP Sp. z o.o.

jest firmą innowacyjną działającą na rynku od 2004 roku.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko

SERWISANT

urządzeń do obróbki cieplnej

Główne zadania:

-        montaż urządzeń elektrycznych, w tym szaf, okablowania pieców i innych instalacji elektrycznych,

-        udział w odbiorach urządzeń i procesach uruchomieniowych u klienta,

-        serwis urządzeń.

Wymagania:

-        wykształcenie średnie lub wyższe o profilu elektro – technicznym,

-        mile widziane 2-3 letnie doświadczenie zawodowe w zakładzie produkcyjnym,

-        uprawnienia eksploatacyjne do 1kV mile widziane,

-        praktyczna znajomość obsługi komputera,

-        dyspozycyjność, komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność,

-        kreatywność, operatywność,

-        prawo jazdy.

Oferujemy:

-        stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie istniejącej 16 lat na rynku, korzystny system premiowania,

-        praca jednozmianowa od godz. 7.00 do 15.00,

-        możliwości rozwoju zawodowego i awansu w rozwijającej się branży,

-        niezbędne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

-        dostęp do świadczeń pozapłacowych (karty Multisport, ubezpieczenie na życie, imprezy integracyjne).

Zgłoszenia i informacje:

Oferty (CV + list motywacyjny) kandydaci mogą składać pocztą elektroniczną na adres info@amphtt.com

lub osobiście.

Więcej informacji można uzyskać pod nr telefonu (68) 382 26 44.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami!

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn. 29.08.1997 Dz. Ust. nr 133, poz. 883)”.

Kontakt

ul. Dąbrowskiego 41B/203

65-021 ZIELONA GÓRA

Adres do korespondencji i dostaw:
Chociule 36D, 66-200 Świebodzin, POLAND

Hartownia - Zakład Usługowy AMP

www.obrobkacieplna.eu

Tel.

Sekretariat:  +48 68 382 26 44,

                   +48 68 382 26 48

Zaopatrzenie: + 48 68 382 26 40

 biuro@amphtt.com

Lokalizacja

Siedziba AMP Sp. z o.o.

Programy unijne