Start  / Aktualności  / News

Aktualności

05/03/2019 13:37

VI Międzynarodowe Sympozjum Zaawansowanych Technologii w Obróbce Cieplnej i Powierzchniowej organizowane przez AMP w dniach 13-14.06.2019

 

Już po raz szósty mamy przyjemność zaprosić Państwa na Międzynarodowe Sympozjum Zaawansowanych Technologii w Obróbce Cieplnej i Powierzchniowej, które odbędzie się w dniach 13 - 14.06.2019 (czwartek, piątek) w Hotelu Villa Verde Congress & SPA w Zawierciu. Wydarzenie to odbywa się w cyklu dwuletnim, dlatego posiada wysokie walory merytoryczne i praktyczne.

 

It is the 6th time we have the pleasure to invite you to the International Symposium on Advanced Technology in Heat and Surface Treatment, which will be held from 13 to 14 June 2019 (Thursday and Friday) at Hotel Villa Verde Congress & SPA in Zawiercie. This event ist held every two years to increase its factual and practical values.

 

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Sympozjum   -------->  

 

Zaproszenie i program / Invitation and program / Einladung und Programm PL

 

Zaproszenie i program / Invitation and program / Einladung und Programm ENG

 

 

Aby wziąć udział w Sympozjum należy wypełnić formularz zgłoszeniowy  --------->  

 

Formularz / Form / Formular  PL

 

Formularz / Form / Formular  ENG

 

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc uprzejmie prosimy zainteresowanych  o dokonanie rezerwacji poprzez wypełnienie  powyższego formularza zgłoszeniowego i odesłanie do nas mailem na adres info@amphtt.com lub biuro@amphtt.com do dnia 30.04.2019 r.

 

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Sympozjum.

 

 

 

 

 


Wszelkie prawa zastrzeżone ©  2009-2019 AMP Sp. z o.o.     Polityka prywatności