Start  / Aktualności  / News

Aktualności

09/09/2017 09:13

Udział w Polsko - Kazachstańskim Forum Gospodarczym w dniach 05.09 - 09.09.2017

 

W dniach 05.09 - 09.09.2017 firma AMP bierze udział w Polsko - Kazachstańskim Forum Gospodarczym.

 

Lubuscy przedsiębiorcy w ramach misji gospodarczej do Kazachstanu w pierwszym dniu misji w Astanie spotkali się z kazachskimi przedsiębiorcami i zaprezentowali swoją ofertę kazachskim kontrahentom.

 

W drugim dniu misji lubuscy przedsiębiorcy wzięli udział w Polsko - Kazachstańskim Forum Gospodarczym w Astanie. Forum rozpoczęło się od spotkań B2B z firmami z Kazachstanu. Następnie przyszedł czas na sesję otwarcia podczas której przedstawiciele władz Polski i Kazachstanu przekazali perspektywy rozwoju dwustronnych kontaktów gospodarczych pomiędzy Rzeczpospolitą Polską i Republiką Kazachstanu. Podczas tej sesji punktem kulminacyjnym było podpisanie kilku obustronnych umów o współpracy pomiędzy firmami, uczelniami i instytutami badawczymi.

 

Punktem zamykającym forum była sesja podsumowująca z udziałem Prezydenta Republiki Kazachstanu Nursułtana Nazarbajewa oraz Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Andrzeja Dudy. Obaj Prezydenci zapewniali o łączącej oba kraje przyjaźni oraz deklarowali pełne wsparcie dla rozwoju obustronnych stosunków gospodarczych.

 

               

 

                                                    

 

              

 


Wszelkie prawa zastrzeżone ©  2009-2019 AMP Sp. z o.o.     Polityka prywatności